Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 30-40 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 3. pracovního dne

Erik Brynjolfsson a Andrew McAfee

ERIK BRYNJOLFSSON je ředitelem Center for Digital Business Massachusetského technologického institutu (MIT). Ve své akademické a konzultační práci se soustřeďuje na otázky, jak informační technologie transformují firmy i celý trh, jaký je dopad investicí do IT na produktivitu práce nebo jak internet ovlivňuje obchodování – v těchto oblastech patří mezi nejcitovanější vědce nejen v odborných, ale i v populárních médiích. Profesor Brynjolfsson obdržel řadu akademických ocenění a časopis BusinessWeek ho zařadil mezi pět nejvýznamnějších „vizionářů e-businessu.”

ANDREW MCAFEE je předním vědcem Center for Digital Business Massachusetského technologického institutu (MIT). Zde zkoumá dopad informačních technologií na výkon, organizaci nebo konkurenční boj firem, ale také na pracovní trh a národní hospodářství. Kromě akademického publika přednáší i pro širokou veřejnost na konferencích TED. Své poznatky pravidelně publikuje v The Economist, The Wall Street Journal nebo The New York Times. Je autorem knihy Enterprise 2.0., v níž popisuje, jak úspěšné společnosti využívají sociální sítě a další nástroje Webu 2.0.

Erik Brynjolfsson a Andrew McAfee před Druhým věkem strojů společně napsali a vydali knihu Race Against the Machine.

Filtrovat produkty

Filtrování

Vymazat filtry

Zobrazen jediný výsledek

Zobrazen jediný výsledek

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

Chcete vědět, až kniha vyjde?