Doprava zdarma nad 750 Kč

Sleva 15-27 % na balíčky

Papírové knihy vždy skladem

Odesíláme do 2. pracovního dne

Erik Brynjolfsson a Andrew McAfee

ERIK BRYNJOLFSSON je ředitelem Center for Digital Business Massachusetského technologického institutu (MIT). Ve své akademické a konzultační práci se soustřeďuje na otázky, jak informační technologie transformují firmy i celý trh, jaký je dopad investicí do IT na produktivitu práce nebo jak internet ovlivňuje obchodování – v těchto oblastech patří mezi nejcitovanější vědce nejen v odborných, ale i v populárních médiích. Profesor Brynjolfsson obdržel řadu akademických ocenění a časopis BusinessWeek ho zařadil mezi pět nejvýznamnějších „vizionářů e-businessu.”

ANDREW MCAFEE je předním vědcem Center for Digital Business Massachusetského technologického institutu (MIT). Zde zkoumá dopad informačních technologií na výkon, organizaci nebo konkurenční boj firem, ale také na pracovní trh a národní hospodářství. Kromě akademického publika přednáší i pro širokou veřejnost na konferencích TED. Své poznatky pravidelně publikuje v The Economist, The Wall Street Journal nebo The New York Times. Je autorem knihy Enterprise 2.0., v níž popisuje, jak úspěšné společnosti využívají sociální sítě a další nástroje Webu 2.0.

Erik Brynjolfsson a Andrew McAfee před Druhým věkem strojů společně napsali a vydali knihu Race Against the Machine.

Filtrovat produkty

Filtrování

Vymazat filtry

Zobrazení jediného výsledku

Zobrazení jediného výsledku

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

napište nám email na nelibisemi@melvil.cz

— anebo —

klikněte na zelenou bublinu s otazníkem v pravém dolním rohu této stránky a napište svou stížnost, dotaz či požadavek.

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

TIP: klikněte sem pro ukázky předchozích věstníků

Informujte mě o knihách autora
Napíšeme vám, když vydáme novou knihu autora nebo aktualizujeme/doplníme knihy, které už vyšly; také se ozveme, když některý z jeho titulů bude doplněn o audioknihu.