Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 15-27 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 2. pracovního dne

Ediční plán

Obálku připravujeme
Termín vydání

Handmade byznys

Průvodce na cestě od koníčku k podnikání

Tvoříte. Vyrábíte. Kutíte. Každou chvíli slyšíte, že byste se tím mohli živit. Jenže jak na to? Jedny podnikatelské kurzy vám tvrdí, že musíte mít byznys plán. Druhé zase, že máte mít na webu “magnet”. A vám to nedává smysl. Tak se v tom plácáte tak nějak po svém.

Pokud jste se v tomto popisu našli, je kniha Handmade byznys přesně pro vás. Provede vás po cestě od rukodělného koníčku k úspěšnému podnikání. Ukáže vám, kde můžete své výrobky prodávat, pomůže nastavit správně ceny, poradí s budováním značky a projde s vámi krajinou marketingu.

První česká kniha pro rukodělné tvůrce čerpá ze zkušeností, které autorka sbírala deset let. Inspiruje se v zahraničí, ale současně je zaměřená na české a slovenské handmade podnikatele. Bez zbytečného balastu probírá vše, co potřebujete vědět, abyste mohli své výrobky úspěšně prodávat.

Hana Konečná (*1979) – vystudovala poradenství v odborném vzdělávání a informatiku, ale zlom nastal v roce 2008, kdy objevila Fler a spoustu spřízněných tvořivých duší. Kromě prodeje vlastních výrobků a materiálu ji stále více lákalo pochopit principy úspěšného handmade podnikání. V roce 2015 napsala průvodce rukodělným byznysem pro portál Na volné noze, který ji nasměroval na poradenskou dráhu. Individuální konzultace pak doplnila o živé i online kurzy. Učí se u zahraničních kapacit v oboru jako jsou Lela Barker a Deborah Engelmajer, specializuje se na cenotvorbu a prodej do zahraničí.Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

TIP: klikněte sem pro ukázky předchozích věstníků