Jak funguje paperfunding

💓 Moc děkujeme, že u nás nakupujete a nadále nás podporujete i formou paperfundingu :)

🔗 Knihy, které je možné takto podpořit, najdete na stránce edičního plánu.

📖 Paperfunding znamená, že od vás vybíráme předem peníze na tisk knihy, která do doby, než se vybere nezbytná částka, vyjde jen v elektronické podobě. Za vaši trpělivost vám kromě budoucího výtisku knihy nabízíme elektronickou verzi daného titulu zdarma a s předstihem – tedy dříve než se vybere celá částka na tisk. 

😞 V případě, že nevybereme celou cílovou částku do 6 měsíců, tisk dofinancujeme sami z rezerv, což ale omezí investice do dalších titulů, dotisky, vývoj novinek v eshopu apod. Věříme, že částky vybereme v plné výši a relativně rychle, jako se to například povedlo u Atomových návyků ap.

❓Paperfunding je tak defacto zvýhodněná předobjednávka s nejasným datem tisku a expedice papírové verze.

📱Budou-li proto ve vaší objednávce již vytištěné i zatím nevytištěné knihy, celý balíček dorazí až po vytištění té paperfundované knihy z vaší objednávky, která bude vytištěna nejpozději. Tedy s nejasným datem!

📦+📦 Nechcete-li proto čekat dlouho na již vytištěné knihy (které skladem máme), rozdělte si předem nákup na dvě objednávky a oddělte normální knihy od předobjednávek či paperfundingu.

📮 Ano, poštovné pro každou takovou objednávku bude účtováno zvlášť. Lze jej ovšem eliminovat překročením částky 750 Kč za nákup, pak je poštovné zdarma. 

A zopakujeme i poslední důležitou věc: již uzavřené objednávky zpětně rozdělit nelze, naše technické zázemí ani lidské kapacity to v tuto chvíli bohužel neumožňují.

Moc děkujeme za pochopení, podporu a přejeme poučné čtení.