Your Pocket Therapist

Osvoboďte se od starých vzorců a změňte svůj život

Your Pocket Therapist - Annie Zimmerman

„Tato kniha obsahuje mistrovský kurz lidské psychologie, který vám pomůže lépe porozumět sobě i svým vztahům.“

— Dr. Nicole LePera, psycholožka a autorka bestselleru Uzdrav sám sebe

Proč pořád setrvávám ve špatném vztahu? 
Proč mi zase bouchly nervy? 
Co je se mnou špatně?

Londýnská psychoterapeutka Annie Zimmerman se každý den setkává s pacienty, kteří si pokládají tisíce podobných otázek, na něž však nenacházejí správné odpovědi. Ačkoliv jsou odhodláni provést změny, doslova v nich uvízli a nemohou se posunout dále.  

Co když si ale jen kladou špatné otázky? 
V připravované novince nám autorka ukazuje, že základem je pochopení toho, jak ranné životní zkušenosti utvářejí naše chování v dospělosti. Jedině tak podle ní můžeme začít odhalovat a řešit emocionální problémy, jež nás trápí dnes. 

Ať už řešíte konflikty ve vztazích, nízké sebevědomí nebo úzkosti a deprese, tato kniha vám umožní se systematicky ponořit do své minulosti tak, abyste mohli začít  řešit své strasti úspěšně teď a tady.

Dr. Annie Zimmerman

Dr. Annie Zimmerman je psychoterapeutka, spisovatelka a dnes i influencerka v oblasti duševního zdraví. Má doktorát z psychologie, se svými pacienty pracuje na bázi psychodynamického přístupu. Specializuje se na to, jak raný život vytváří strategie, které mohou přispívat k neužitečným vzorcům v dospělosti. V současné době žije v Londýně, kde provozuje svou praxi.

Chcete vědět, až kniha vyjde?

Ano, se svými démony už díky tomuto „kapesnímu terapeutovi“ nemusíte bojovat sami! Kniha se stane vaším neocenitelným průvodcem, kterého budete mít kdykoliv po ruce. Díky jednoduchým cvičením vám pomůže s rozklíčováním složitých myšlenek i otázek a nabídne účinné strategie, abyste v každém dni našli více smyslu, klidu a radosti.

Naučte se pochopit, proč dnes děláte rozhodnutí, která děláte.

Zajímavé odkazy

Rozhovor o knize

Kniha na Amazonu

Kniha na Goodreads

Instagram autorky

TikTok autorky