Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 33-50 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 2. pracovního dne

Knihu již nemáme v nabídce :(

Dobrý den milá čtenářko, čtenáři,

pokud jste dorazili na tuto stránku, je to znamení, že knihu, kterou hledáte, už nemáme v nabídce. Přestože práva na drtivou většinu titulů dlouhodobě prodlužujeme (=dokupujeme prodloužení licence), u některých titulů jsme od toho byli nuceni upustit. Málokdy je problém v tom, že by dotyčný titul byl „špatný” či neúspěšný – jde spíše o to, že některé tituly míří na tak malý segment zájemců, že při pohledu na stávající a předpokládanou křivku prodeje (byť optimisticky i mírně ohnutou nahoru) neexistuje scénář, kdy by ještě za našich životů došlo k navrácení investice do prodloužení a dotisku.

Mrzí nás to, ale ani Melvil si nemůže dovolit dotiskovat všechny tituly jen proto, že je miluje.

Každopádně, zkuste ještě zabrousit na vyhledávače typu http://www.heureka.cz či http://www.zbozi.cz, případně do bazarů a antikvariátů.

Hezké dny

vaši Melvilové

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

TIP: klikněte sem pro ukázky předchozích věstníků