Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 33-50 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 2. pracovního dne

Údaje o kompatibilitě

Téměř všechny naše tituly najdete ve formě e-knih. Pro koupi stačí vyhledat daný titul a z nabídky formátů zvolit typ „e-kniha“. (Podporujeme také kombinace v balíčcích).

Zakoupenou e-knihu najdete ve svém účtu v knihovně.

Pro čtení e-knih je nutné využít buď čtečku a nebo program, který vám přečtení umožní. Pokud váháte, jaký formát zvolit, pomůže vám následující rozcestník. Nebojte se, je to snadné! Stačí i mobil nebo iphone.

⬇️⬇️⬇️

E-PUB je vhodný téměř pro každou čtečku nebo mobilní aplikaci. Využijete ho pro čtečky PocketBook, C-tech i další čtečky s androidem. K jeho otevření stačí jakákoli aplikace typu epub reader (můžete zkusit například aldiko, moon+ reader a další). iOS nabízejí aplikace pro čtení již přímo v základu.

MOBI je určený pouze pro čtečky Kindle. Pokud máte tento typ čtečky, sáhněte vždy po tomto formátu.

PDF je univerzální formát, který nejlépe funguje na tabletech a počítačích. Ve čtečkách bývá problém s rozlišením, proto již brzy nabídneme možnost vybrat si ze třech rozlišení PDF u každého titulu, takže si můžete zvolit tu pravou velikost přímo pro vaše zařízení.

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

TIP: klikněte sem pro ukázky předchozích věstníků