365 anglických cool frází a výrazů

Bronislav Sobotka

Kniha 365 anglických cool frází a výrazů

Běžně
Běžná cena je maloobchodní cena, za kterou je kniha obchodována na knižním trhu.
Cena

skladem

Rozměry
Cena

ihned ke stažení

Slevy zvýhodněných balíčků jsou kalkulovány z běžné ceny, za kterou je kniha obchodována na knižním trhu

Hravá kniha pro všechny, kteří chtějí vylepšit „zvuk“ své angličtiny, znít víc cool a mít zásobu užitečných výrazů a frází pro každou příležitost.

O knize

Tahle sbírka často používaných obratů, nepřeložitelných s pouhou znalostí jednotlivých slovíček, nevznikla z lásky k angličtině, jak by se mohlo na první pohled zdát, ale ze závisti. Kdykoliv totiž její autor, nadšený učitel angličtiny Broňa Sobotka slyšel něco, u čeho si pomyslel „Kéž bych něco tak cool řekl já!“, danou větu si zapsal. Chtěl, aby to byl příště on, komu budou ostatní závidět pohotové anglické hlášky. A přesně tak ostříleně můžete nyní díky této knize znít i vy. Tak, aby ti, co vás uslyší, pronesli ono závistivé: „I wish I had said that!“

V knize najdete
  • Cool fráze a výrazy pro každou situaci.
  • Obraty, které udělají na ostatní dojem.
  • Ustálená slovní spojení pro nejrůznější příležitosti.
  • Věci, které vás ve škole nenaučili.
  • Odkaz na procvičování jejich užití
Parametry
Edice:Briquet
Počet stránek:367
Vazba:Měkká s chlopněmi
Barevnost:Barevná
ISBN:978-80-7555-140-5
Velikost:152 × 152 mm
Vydáno:30. 08. 2021
Dostupné formáty:tištěná, e-kniha
E-kniha:249 
Formáty e-knihy:epub, pdf
O autorovi

Bronislav Sobotka

Bronislav Sobotka (* 1981) je nadšený učitel z Brna, který pomáhá lidem zamilovat se do angličtiny. A to přesto, že sám ve škole z cizích řečí propadal a anglicky se začal učit sám až ve dvaceti letech. Nyní je držitelem červeného diplomu a několika certifikátů z mezinárodních zkoušek, angličtinu učil i na kurzech v Oxfordu. Kromě toho, že natáčí v ČR nejsledovanější YouTube videa zaměřená na angličtinu, je také přesvědčen, že anglicky se zvládne naučit každý, kdo opravdu chce. Tedy i vy. O tom, jak na to, napsal knihu Zamilujte se do angličtiny: Neprůstřelný návod, jak se naučit anglicky a užít si to.