Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 33-50 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 2. pracovního dne

Pro knihkupce

Základní informace o distribuci knih

Chcete-li nakoupit 20 více knih pro koncovou spotřebu (pro zaměstnance, kolegy, účastníky konference či workshopu apod.), obraťte se přímo na naši marketingovou manažerku Irenu Uličnou (irena.ulicna@melvil.cz), která s Vámi dohodne individuální podmínky. Nákupy do 20 ks prosíme realizujte přes náš eshop.

Distribuci našich knih do knihkupectví v České republice výhradně zajišťuje společnost Zoner Software, divize Zoner Press. Máte-li zájem o prodej našich titulů ať už v kamenných obchodech, anebo ve vašem eshopu, obraťte se prosím na obchodní manažerku Zoner Press Martinu Filipi (martina.filipi@zoner.cz, tel.: 532 190 883).

Distribuci na Slovensku pro nás výhradně zajišťuje společnost Partner Technic, kde se prosím obraťte na obchodního ředitele Gabriela Řepku (gabriel.repka@partnertechnic.sk, tel.: 02/524 978 96, mobil: 0905/581 693).

Zaregistrujte si věstník určený pro prodejce, knihkupce a eshopy

V případě, že chcete dostávat příležitostné informace o novinkách z naší dílny, uveďte v níže uvedeném formuláři svůj email. Posíláme jich poměrně málo, doslova pár do roka. Děkujeme za důvěru.

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

TIP: klikněte sem pro ukázky předchozích věstníků