Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 30-40 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 3. pracovního dne

Hlášení nelegálního šíření našich knih

Díky vašim tipům na místo nelegálního výskytu knihy (e-knihy či audioknihy) se můžeme pokusit zabránit jejímu dalšímu šíření a získat tak více zdrojů pro naši práci malého nezávislého nakladatele. Kniha nestojí majlant, ale pár stovek, a je fér si ji koupit, pokud se líbí – tak jako je fér zaplatit za oběd v restauraci, pokud chutnal. Honorář, který se z nákupů odvozuje, je pak pro autory důležitým zdrojem příjmů a velkou motivací do dalšího psaní. Nemáme v úmyslu postihovat čtenáře, jimž kniha náhodou unikla, zvláště pokud půjde o jednorázový a neúmyslný únik.

Pokud víte o někom, kdo si v žádném případě nemůže knihu dovolit, a přesto o ni velice stojí, odkažte jej na tuto adresu.

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.