Kontakty

NEVÁHEJTE SE NA NÁS V PŘÍPADĚ POTŘEBY OBRÁTIT:

KOLEGOVÉ, PŘÁTELÉ A PODPOROVATELÉ, BEZ JEJICHŽ POMOCI BYCHOM NEBYLI TÍM, ČÍM JSME:

David Dvořák, Vilém Kmuníček, Alex Gutrai, Radek Petřík, Jan Polzer, Roman Kříž, Jan Tesař, Beáta Vörösová, Eva Hánová, Ivan Ondřej Straka, Jan Kvasnička, Honza UX Kvasnička, Petr Ludwig, Filip Dřímalka, Petr Klíma, Jan P. Martínek, Petr Mára, Zdeněk Justoň, Jaromír Vičari, Stanislav Gálik, Michal Kašpárek, Pavel Kučera, Martin Dančák, Milan Bárta, Tomáš Auer, Martina Vančáková, Michaela Němcová, Eva Nevrlá, Viktor Horák, Zuzana Kopúnová, Roman Smělý, Jaroslav Luhan, Jakub Rejlek, Herbert Géč, David Krásenský, Petr Miklica, David Svoboda, Jiří Hlavenka, Jan Hajfler, Jiří Hiemer, Jana Leitnerová, Renata Svobodová, Ludmila Šedá, Silvie Šeborová, Vlasta Baránková, Marta Gutraiová, Martin Baránek, Karel Hanuš, Jan Adámek, Pavel Michlík, Peter Kahoun, Tomáš Šťovíček, Ondřej Duffek, Michal Zetel, Pavel Pospíšil, Ivan Pospíšil, Naďa Poláková, Milan Behro, Světlana Moravová, Olga Biernátová, Jiří Vlček, Ivan Brezina, Petr Koubský, Petr Reichl, Květa Filipi, Alena Šidlíková, Martin Fridrich, Karel Novotný, Margareta Křížová, Marek Prchal, Pavel Králíček, Dominik Dědiček, David Grudl, Jasna Sýkorová, Robert Chytka, Igor Slavík, Matouš Petráň, Michal Hill, Jiří Budinský a desítky dalších podporovatelů či spolupracovníků.

V NEPOSLEDNÍ ŘADĚ BLAHOŘEČÍME:

…čtenářům, že čtou, i když nemusejí, a píšou, když se jim něco (ne)líbí; děkujeme jim za trpělivost při edičních zpožděních; děkujeme, že o našich knihách blogují, tweetují, že nás lajkují, followují, děkujeme, že elektronické knihy přednostně kupují a že se o nich šíří; děkujeme tiskárně PB Tisk za statečnost při naplňování našich extrémních požadavků a obchodním partnerům (zejména Zoneru, Wooky, Palmknihám, Applu, Googlu), kteří platí své závazky včas, za to, že udržují Melvila v hladkém chodu a s ním i český knižní trh.

REDAKCI …

…máme od února 2015 v srdci Brna na ulici Minoritská, kde provozujeme také náš coworking Melvil.Space. Pracujeme však nadále z velké části na dálku: obvykle z domovů, ve vlastních pracovnách, po kavárnách různých měst a z coworkingových center.

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Máte-li zájem prodávat naše knihy ve vašem obchodě nebo byste rádi nakoupili větší množství knih pro svoji potřebu, na této stránce najdete potřebné informace.

STÍŽNOSTI, VÝHRADY, REKLAMACE

Nejsme zdaleka dokonalí, přesto se pokoušíme o nemožné. Když najdete nějakou chybu (v knize, eknize, na webu, ve sdělení na sociální síti, kdekoli), napište prosíme nejdříve nám – pak teprve svou stížnost publikujte na internetu. Vážíme si toho. Budeme se vám věnovat. Chybu napravíme. Pište na nelibisemi@melvil.cz.

Adresy

Fakturační údaje
Jan Melvil Publishing, s.r.o.
Roubalova 383/13
602 00 Brno

IČO: 276 88 496
DIČ: CZ-276 88 496
Jsme plátci DPH. Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně, spis C 52210