Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 33-50 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 2. pracovního dne

Kontakty

NEVÁHEJTE SE NA NÁS V PŘÍPADĚ POTŘEBY OBRÁTIT:

BLAHOŘEČÍME:

  • …Kateřině Ráčkové, bývalé kolegyni, která 15 let vedla marketing Jan Melvil Publishing. Dojem, který na vás naše nakladatelství dělalo (přinejmenším od založení do začátku roku 2023), je z velké části výsledkem jejího profesionálního působení, invence a samozřejmě i činnosti týmu, který vedla.
  • …čtenářům, že čtou, i když nemusejí, a píšou, když se jim něco (ne)líbí; děkujeme jim za trpělivost při edičních zpožděních; děkujeme, že o našich knihách blogují, tweetují, že nás lajkují, followují, děkujeme, že elektronické knihy přednostně kupují a že se o nich šíří; děkujeme tiskárně PBTisk za statečnost při naplňování našich extrémních požadavků a obchodním partnerům (zejména Zoneru), kteří platí své závazky včas, za to, že udržují Melvila v hladkém chodu a s ním i český knižní trh.

KOLEGOVÉ, EXTERNISTÉ, PŘÁTELÉ I PODPOROVATELÉ, BEZ JEJICHŽ POMOCI BYCHOM SE NEOBEŠLI:

Petr Ludwig, Robert Vlach, David Dvořák, Pavel Dvořák, Vilém Kmuníček, Radek Petřík, Pavel Junk, Roman Kříž, Eva Nevrlá, Líba Mohelská, Alena Slezáčková,  Alice Kavková, Jan Šimral, Martin Kavka, Michal Škrabal, Martina Šviráková, Aleš Drobek, Filip Drlík, Michal Kurfürst, Alex Gutrai, Ondřej Ilinčev, Jan Kvasnička, Honza UX Kvasnička, Filip Dřímalka, Petr Klíma, Jan P. Martínek, Aneta Martinek, Nina Vachková, Petr Mára, Petr Odehnal, Petr Hora, Tomáš Liška, Jaromír Vicari, Michal Kašpárek, Richard Bukovanský, Michaela Němcová, Pavel Lasák, Viktor Horák, David Svoboda, Jiří Hlavenka, Jiří Hiemer, Renata Svobodová, Michaela Rosí, Silvie Šeborová, Nikol Eliášová, Vlasta Baránková, Marta Gutraiová, Martin Baránek, Michaela Losekoot, Eliška Vyhnánková, Karel Hanuš, Tomáš Šťovíček, Ondřej Duffek, Radek Hrachovec, Lukáš Pítra, Michal Zetel, Pavel Pospíšil, Naďa Poláková, Milan Behro, Světlana Míková, Olga Biernátová, Jiří Vlček, Ivan Brezina, Petr Koubský, Petr Reichl, Květa Filipi, Martina Filipi, Martin Fridrich, Jiří Budinský, Eliška Šestáková, Bára Marešová a stovky dalších podporovatelů či spolupracovníků.

REDAKCE

Sídlí v srdci Brna na Minoritské 10. Pracujeme však nadále z velké části na dálku a naše fyzická přítomnost v redakci je spíše nahodilá. Pokud se tedy chcete s někým z nás osobně sejít, doporučujeme schůzku předem domluvit.

VELKOOBCHODNÍ PRODEJ

Máte-li zájem prodávat naše knihy ve vašem obchodě nebo byste rádi nakoupili větší množství knih pro svoji potřebu, na této stránce najdete potřebné informace.

STÍŽNOSTI, VÝHRADY, REKLAMACE

Nejsme zdaleka dokonalí, přesto se pokoušíme o nemožné. Když najdete nějakou chybu (v knize, eknize, na webu, ve sdělení na sociální síti, kdekoli), napište prosíme nejdříve nám – pak teprve svou stížnost publikujte na internetu. Vážíme si toho. Budeme se vám věnovat. Chybu napravíme.

Překlepy a chybičky v knihách, e-knihách a audioknihách hlaste přes náš skvělý formulář www.melvil.cz/erratum (na konci je malá odměna). Ostatní pište na [email protected].

Adresy

Fakturační údaje
Jan Melvil Publishing, s.r.o.
Roubalova 383/13
602 00 Brno

IČO: 276 88 496
DIČ: CZ-276 88 496
Jsme plátci DPH. Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně, spis C 52210

Reklamace doručte
Jan Melvil Publishing, s.r.o.
Nové sady 583/18
602 00 Brno-střed

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

TIP: klikněte sem pro ukázky předchozích věstníků