„Chceme inspirovat a vzdělávat lidi, aby dokázali díky moudrým rozhodnutím dělat svůj život lepším.“

Kdo jsme

Jsme lidé různého věku s různými názory, koníčky i vzděláním, avšak se společným cílem. Dohromady tvoříme Jan Melvil Publishing – brněnské nakladatelství literatury osobního rozvoje a celoživotního vzdělávání.

Jan Melvil Publishing - o nás

Jak pracujeme

01

Jsme přesvědčeni o dvou věcech; že čas je tím nejcennějším zdrojem, co máme a že nejlepší výsledky má taková práce, kterou lidé dělají s radostí a s vědomím její smysluplnosti. Proto jsme extrémně vybíraví na kvalitu obsahu i čtivost. 

02

Při posuzování jednotlivých titulů není hlavním kritériem jen jejich tržní potenciál, ale i to, zda nás osobně zajímají, baví, obohacují a u nichž jsme si jisti přínosem a vysokou kvalitou i pro ostatní. Našim cílem je konfrontovat čtenáře s novými tématy i s myšlenkami nejlepších autorů a myslitelů dneška, protože navzdory výzvám, jimž svět čelí, věříme v sílu vzdělání a sebevzdělávání. Tato přesvědčení určují naši ediční politiku od prvního dne existence nakladatelství.

03

Protože vnímáme, že význam této „kurátorské“ mise v době všeobecné informační záplavy stále roste, chceme především šetřit čtenářům jejich drahocenný čas a vždy jim dodat to nejlepší možné z daného oboru. 

Co tvoříme

Naše knižní edice

Jak být v obraze

„Chcete vědět o nových titulech, online kurzech nebo speciálních akcích jako první? Zaregistrujte se do našeho věstníku a nic důležitého ze světa Melvilu už vám neuteče. “ 

  • Chcete-li vědět, na co se můžete těšit příště, navštivte stránku Edičního plánu.
  • Chcete-li ovlivnit náš Ediční plán můžete tak učinit přidáním knihy či hlasováním v našem fóru. Mnohé z knih, které jsme vydali, jsme vydali díky vašemu tipu!
  • Chcete-li, aby vám žádná novinka ani výhodná akce neunikla, sledujte nás dle libosti na Twitteru, Facebooku, Instagramu či LinkedInu
  • Chcete-li být pravidelně informováni e-mailem o tom, co nového se u nás děje, registrujte si náš věstník (začíst do těch předchozích se můžete zde).
  • Chcete-li prodiskutovat s ostatními poznatky z knih jejich aplikování, staňte se členem jedné z našich komunit: