Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 30-50 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 3. pracovního dne

Pro média

Nabídka recenzí

Jste-li novinářem, bloggerem, provozovatelem oborově příbuzného webu, či jen příležitostně píšícím publicistou, nabízíme možnost poskytnutí knihy na recenzi. V případě velmi kladné recenze si můžete knihu ponechat. Opravdu? No, to byl žert. Vrácení knih ve skutečnosti nevyžadujeme od žádného recenzenta, vyjma případu, že by do půl roku žádnou recenzi nepublikoval.

Pokud máte tedy zájem o některou z našich publikací, ať už v papírové, anebo elektronické podobě, kontaktujte Irenu Uličnou ([email protected]). Stejně tak v případě vybraných médií rádi poskytneme přeložený, čerstvě zredigovaný rukopis ještě před vyjitím knihy a jsme otevřeni i možnosti citovat autora připravované recenze na zadní obálce knihy. Za tímto účelem sledujte náš ediční plán a sociální sítě.

 

Logo černé ve formátu pdf

Logo bílé ve formátu pdf

Podpora & řešení problémů

Nejste s něčím spokojeni? Něco vám není jasné? Udělali jsme někde chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu.

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Hledáte snadný způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat? Registrujte se k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 2x do měsíce.