Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 33-50 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 2. pracovního dne

Pro média

Nabídka recenzí

Jste-li novinářem, bloggerem, provozovatelem oborově příbuzného webu, či jen příležitostně píšícím publicistou, nabízíme možnost poskytnutí knihy na recenzi. V případě velmi kladné recenze si můžete knihu ponechat. Opravdu? No, to byl žert. Vrácení knih ve skutečnosti nevyžadujeme od žádného recenzenta, vyjma případu, že by do půl roku žádnou recenzi nepublikoval.

Pokud máte tedy zájem o některou z našich publikací, ať už v papírové, anebo elektronické podobě, kontaktujte Irenu Uličnou (irena.ulicna@melvil.cz). Stejně tak v případě vybraných médií rádi poskytneme přeložený, čerstvě zredigovaný rukopis ještě před vyjitím knihy a jsme otevřeni i možnosti citovat autora připravované recenze na zadní obálce knihy. Za tímto účelem sledujte náš ediční plán a sociální sítě.

 

Logo černé ve formátu pdf

Logo bílé ve formátu pdf

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

TIP: klikněte sem pro ukázky předchozích věstníků