Nabídka recenzí

Jste-li novinářem, bloggerem, provozovatelem oborově příbuzného webu, či jen příležitostně píšícím publicistou, nabízíme možnost poskytnutí knihy na recenzi. V případě velmi kladné recenze si můžete knihu ponechat. Opravdu? No, to byl žert. Vrácení knih ve skutečnosti nevyžadujeme od žádného recenzenta, vyjma případu, že by do půl roku žádnou recenzi nepublikoval.

Pokud máte tedy zájem o některou z našich publikací, ať už v papírové, anebo elektronické podobě, kontaktujte Irenu Uličnou (irena.ulicna@melvil.cz). Stejně tak v případě vybraných médií rádi poskytneme přeložený, čerstvě zredigovaný rukopis ještě před vyjitím knihy a jsme otevřeni i možnosti citovat autora připravované recenze na zadní obálce knihy. Za tímto účelem sledujte náš ediční plán a sociální sítě.

Mít vše hotovo.cz – sponzorství

Náš web http://www.mitvsehotovo.cz patří k velmi vyhledávaným a oceňovaným serverům o osobním růstu. Abychom udrželi maximální nezávislost (recenzujeme i knihy konkurenčních nakladatelů), usilujeme o samostatné obchodní postavení webu prostřednictvím sponzorského modelu. Zajímá-li vás možnost využít naší mimořádně výhodné nabídky cíleného týdenního sponzorství, obraťte se na kolegu Daniela Gamrota (daniel.gamrot@melvil.cz), šéfredaktora serveru.