Deník WHOLE30

Váš průvodce úspěšným stravovacím restartem den po dni

Melissa Hartwigová

Běžná cena
Sleva
Naše cena

skladem

Formát
Naše cena

ihned ke stažení

Svoláváme všechny příznivce WHOLE 30: přichází deník, návod, povzbuzení - prostě všechno, co jste potřebovali mít po ruce a na co jste se chtěli zeptat při programu, ale neměli kde brát a koho se ptát. Čeká na vás kamarádka Melissa, která vás provede pěkně krok za kroken, den za dnem. Tentokrát to zvládnete, pojďte do toho!

O knize

Dodržovat 30 denní stravovací program představený v knize Jídlo na prvním místě a rozvedený v pokračováních WHOLE30 a Svoboda v jídle jednou provždy není sice dle tvrzení autorky těžké, ale zkušenosti miliónů účastníků ukazují, že přinejmenším trochu obtížné ano. Naštěstí Melissa stále zůstává v kontaktu se čtenáři svých knih i celou komunitou WHOLE30, proto ví, co účastníkům schází a pomůže!

Při tvorbě tohoto deníku přes tři roky pečlivě sledovala, které dny jsou nejtěžší, kdy je třeba pohotová dávka tvrdé lásky a kdy pochvala, kolikrát by měla připomenout, ať se nebojíte jíst víc a ve kterém konkrétním bodě přichází zlom ze stavu „proč je to tak strašně těžké“ na „cítím se skvěle, budu takhle pokračovat navždy“. Díky tomu se vám dostává do rukou interaktivní průvodce a plán každého dne, s ranním povzbuzením, upozorněním na možné zádrhely typické pro danou fázi (bolest hlavy, únava, malátnost), s odpověďmi na časté otázky (jím moc, nebo málo?; co dělat, při chuti na sladké?; jak dál, když nemůžu vejce už ani vidět?; jak zvládnu tu spoustu vaření a nádobí?…), prokládáný prostorem pro vaši zpětnou vazbu: zápisky, poznámky, seznamy a pokroky. Nechybí ani část věnující se postupu opětovného zavádění potravin po zdárném dokončení 30 dnů. Z deníku se tak postupně stane váš osobní kouč na míru, ke kterému se pak můžete kdykoliv vracet a čerpat už kdykoliv ze svých vlastních zkušeností.

Parametry
Název původní knihy:The Whole30 Day by Day: Your Daily Guide to Whole30 Success
Překladatel:Líba Mohelská
Edice:Fit & Food
Počet stránek:240
Vazba:Měkká
Barevnost:Dvoubarevná
ISBN:978-80-7555-067-5
Velikost:143 × 215 mm
Katalogová cena:389 
E-shopová cena:331 
Dostupné formáty:tištěná, e-kniha
E-kniha:199 
Formáty e-knihy:epub, mobi, pdf
Tento praktický deník vám mimo jiné nabídne:
  • Návod, jak si vše naplánovat.
  • Rozpis každého dne i s čerstvou dávkou promyšlené motivace.
  • Odpovědi na časté otázky a řešení obvyklých zádrhelů.
  • Místo pro vaši zpětnou vazbu: na zápisky, poznámky, seznamy a hodnocení pokroku.
  • Doporučení, jak přizpůsobit jídelníček cvičení.
  • Tipy a triky od psychologů i ostatních absolventů programu WHOLE30.
  • Návod pro život „po“ a jak na znovuzavádění problematických potravin.
Obsah
Poděkování 6
Předmluva 8
Jak tuhle knihu používat 10
Pravidla programu 16
Tvrdá láska 19
Návod k sestavení jídelníčku 20
DEN 0 Vítězství mimo váhu 30
DEN 1 AŽ 30 34
ÚVOD DO OPĚTOVNÉHO ZAVÁDĚNÍ 214
Závěrem od Melissy 225
Materiály k WHOLE30 236
Řekli o knize

„Změnit návyky související s jídlem je pro spoustu lidí nesmírně těžké. Tato nenahraditelná kniha čtenářům pomůže přijmout zodpovědnost a dá jim praktické nástroje, s kterými změnu zvládnou.“ – Gretchen Rubinová, autorka bestselleru The Four Tendencies

„Tato kniha učinila mé čtvrté WHOLE30 tím nejlepším. Milovala jsem všechny ty tipy a motivaci a odpovědnost za každodenní zapisování. Pokud se o WHOLE30 pokoušíte, vřele doporučuji. – Stephanie Cowart, Goodreads

O autorovi

Melissa Hartwig

Melissa Hartwigová

je certifikovaná poradkyně pro sportovní výživu, která se specializuje na pomoc lidem při změně jejich vztahu k jídlu a vytváření celoživotních zdravých návyků. Je spoluautorkou programu Whole30 a knih Jídlo na prvním místě a Whole30 a autorkou publikací Svoboda v jídle jednou provždy, The Whole30 Cookbook a The Whole30, Fast and Easy. Žije v Salt Lake City v Utahu.