HOT

Jak uspět v digitálním světě

Filip Dřímalka

Kniha HOT

Běžně
Běžná cena je maloobchodní cena, za kterou je kniha obchodována na knižním trhu.
Cena

skladem

Běžně
Běžná cena je maloobchodní cena, za kterou je kniha obchodována na knižním trhu.
Cena
Formáty

ihned ke stažení

Běžně
Běžná cena je maloobchodní cena, za kterou je kniha obchodována na knižním trhu.
Cena
Formáty

mp3

ihned ke stažení

Namlouvá

Jakub Hejdánek

Délka

9:54

Přehrát ukázku
-0:00

Slevy zvýhodněných balíčků jsou kalkulovány z běžné ceny, za kterou je kniha obchodována na knižním trhu

Ať už se zabýváte čímkoliv, pravděpodobně existují technologie a nástroje, které to zvládnou za vás. Nebo aspoň část práce. Rychleji, snadněji, levněji. A jejich zavedení do firemní komunikace, procesů, zpracování dat či inovací produktů je právě tím milníkem, který odděluje úspěšné firmy budoucnosti od těch, které zaniknou.

Digitální transformace je jako hra, kterou musíte hrát. Dobrá zpráva ale je, že se správnými trumfy v rukou ji nelze prohrát.

O knize

Málokde je však trefnější příměr 'snadno se řekne, těžko udělá’, než v případě transformace firmy. Obzvlášť když nevíte, kde a jak začít. Nebo s kým. Kniha HOT vám však odpoví na otázky, ukáže směr a popíše příklady z praxe mnoha českých firem. Pochopíte, že nejdůležitější částí procesu jsou lidé – Humans, nastolená inovační atmosféra Organizace, konkrétní Technologie i to, jak je vyhledávat. Naučíte se experimentovat, testovat, propojovat týmy a nacházet inspiraci. Svět je nový, otevřený, efektivní. Vy budete taky.

Parametry
Edice:Pod povrchem
Počet stránek:384
Vazba:Pevná bez přebalu
Barevnost:Dvoubarevná
ISBN:978-80-7555-101-6
Velikost:143 × 215 mm
Vydáno:13. 07. 2020
Dostupné formáty:tištěná, audiokniha, e-kniha
Cena tištěné knihy:499 
Cena e-knihy:299 
Formáty e-knihy:epub, mobi, pdf
Cena audioknihy:379 
Formáty audioknihy:mp3

Schéma HOT

V knize se mimo jiné dozvíte
  • že digitálním lídrem firmy, který nadchne ostatní, se může stát i řadový člen týmu
  • jak chatboty usnadňují interní komunikaci, včetně zdlouhavého vyplňování formulářů
  • že hlasové ovládání je trendem budoucnosti
  • co je metoda S.P.O.R.T. a kdy použít SPRINT
  • jak ajťákům firmy přiblížit svět a potřeby normálních zaměstnanců
  • že technologická partnerství jsou výhrou pro obě strany
  • jak vám agilita ve firemní kultuře zabrání upadnout do pasti inovačního divadla
Obsah
Řekli o knize

„Chcete recept na lepší život? Jestli ano, tak potřebujete tuto knihu. Mě i innogy to tajemství už Filip prozradil. Od té doby máme všichni více času na podstatné věci. A o zbytek se stará digitalizace. Ale pozor, tato kniha je nebezpečná. Z nezapálených jedinců dělá hořící nadšence!“ – Erika Vorlová, Chief Services Officer, GasNet CZ

„Vynikající čtení. Potvrzuje naši zkušenost, že s technologiemi je to jako s Golemem – má-li pro vás pracovat, musíte vlastnit šém. A tím je silná digitální kultura.“ – Rudolf Urbánek, Generální ředitel Microsoft ČR a SR

„Skvělé podání trendů v digitálních inovacích. Doporučuji všem podnikům, které chtějí využít příležitostí, jež digitalizace přináší.“ – Bohdan Wojnar, člen představenstva ŠKODA AUTO „Díky všem inovacím, které jsme zavedli, jsou spokojenější i naši zaměstnanci. Mají možnost větší flexibility, téměř polovina využívá home office, neustále vylepšujeme všechna IT řešení. Do digitálního světa jsme převedli i hlasování, konference, práci na projektech, sdílíme různé platformy... Přínosy jsou nesporné.“ – Marcela Suchánková, členka boardu ČSOB odpovědná za HR a IT

O autorovi

Filip Dřímalka

Filip Dřímalka se zabývá digitální transformací firem a využitím informačních technologií v byznysu. Je zakladatelem konzultační agentury EF1 a projektu digiskills.cz, zaměřeného na rozvoj digitálních dovedností ve firmách. Spolupracuje s klienty ze Škoda Auto, ČSOB, innogy, T-Mobile, Sodexo, Henkel, GlaxoSmithKline, České radiokomunikace, Zeppelin, Microsoft, AXA nebo Philip Morris. S manželkou a dvěma dětmi žije v Brně.

Materiály k audioknize

Grafy, tabulky a obrázky do audioknihy převést neumíme. Můžete si je však prohlédnout v doprovodných materiálech, které jsou vám zdarma k dispozici.

Vaši Melvilové

Doprovodné materiály