Už žádné drama

Naučte se zvládat a léčit nezdravé rodinné vztahy

„Nebojujte! Hovořte o tom, co potřebujete a zažijete tu svobodu, kdy jste konečně sami sebou.“

— Nedra Glover Tawwab

Vzpomenete si, kolikrát jste si už říkali věty typu: „tak tohle se může stát jen u nás“ nebo dokonce „proč zrovna já mám takovou rodinu“?

Věřte však, že každá rodina má nějaký svůj příběh a rozhodně vždy neplatí, že je pevným základem, který posiluje naši důvěru a pomáhá nám zvládat životní výzvy. Pro mnohé z nás jsou však ti nejbližší naopak častým zdrojem bolesti, zranění a konfliktů, které si s sebou můžeme nést i po celý zbytek života. Jak z toho ven? Jak minimalizovat negativní dopady rodinných vazeb, které však nemůžeme prostě zpřetrhat?

S odpovědí přichází expertka na vztahy Nedra Glover Tawwab, která ve svém bestselleru nabízí praktické rady, jak dysfunkční rodinné vzorce identifikovat a vybrat tu nejlepší možnou cestu pro jejich nápravu. Její přímočarý, ale soucitný průvodce odhaluje široké množství témat – od traumat z emocionálního zanedbávání přes dědictví závislostí nebo nepřítomných rodičů až po problémy s duševním zdravím u sourozenců a jiných příbuzných.

Zkrátka, ukáže vám, že ačkoliv si rodinu nevybíráme, můžeme převzít kontrolu nad svým vlastním životem – a být člověkem, kterým skutečně chceme být.

Nedra Glover Tawwab

Nedra Glover Tawwab je terapeutka a uznávaná odbornice na vztahy. Bakalářský a postgraduální titul na Wayne State University v Detroitu. Pravidelně se objevuje ve známých amerických médiích, moderuje podcast You Need to Hear This a sdílí rady a úvahy o duševním zdraví na svém instagramovém účtu s téměř 2 miliony sledujícími. Mimo jiné je autorkou již několika bestsellerů. Žije v Severní Karolíně se svou rodinou.

Chcete vědět, až kniha vyjde?

Mnoho lidí chodí na terapii, aby si vyřešili problémy ve svých hlavách, přičemž přehlížejí, že jejich největší problémy často spočívají v rodinných vztazích. Tato kniha je zásadní průvodce pro budování zdravějších rodin.“  

— Adam Grant, autor bestsellerů Ještě to promysli a Skrytý potenciál.  

Zajímavé odkazy

Kniha na Amazonu

Kniha na Goodreads

Web autorky

Instagram autorky

Podcast autorky

YouTube kanál autorky

Video – představení knihy