Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 30-40 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 3. pracovního dne

Silvie Šeborová

Silvie Šeborová (* 1981) Studovala na Střední škole uměleckých řemesel v Brně a na katedře Dějin umění FF MUNI. Založila a sedm let vedla server Artalk.cz. Dlouhodobě působila v lektorském oddělení Moravské galerie v Brně, které v letech 2015–2019 vedla. Píše články a kritiky do nejrůznějších médií. Za knihu Jak namalovat vejce byla nominována na cenu Magnesia Litera, za hru Dobrodružství sběratele umění, kterou vytvořila s Alexeyem Klyuykovem a studiem INITI, získala cenu od ICOM – International Councils of Museums. Žije v Brně, kde společně s manželem vychovává tři děti.

Filtrovat produkty

Filtrování

Vymazat filtry

Zobrazen jediný výsledek

Zobrazen jediný výsledek

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

Chcete vědět, až kniha vyjde?