Doprava zdarma nad 950 Kč

Sleva 30-40 % na balíčky

Všechny knihy vždy skladem

Odesíláme do 3. pracovního dne

Tomáš Studeník & Ivan Brezina

Tomáš Studeník (* 1976) je radikální inovátor a městský hacker. Pomáhá globálním firmám probouzet inovačního ducha a hledat nové příležitosti v postdigitální době. Titul MBA získal na University of Liverpool a postgraduálně studuje inovace na pařížské HEC. Vedle pořádání českých Fuckup Nights organizuje inovační maratony CEE Hacks, kde hackeři a studenti z celého světa řeší problémy v dopravě, energetice, zdravotnictví a sociální oblasti. V minulosti úspěšně rozjel několik neúspěšných startupů včetně projektu digitálních náhrobků Život po životě. S manželkou Kateřinou rozmazluje čtyři dcery.

Ivan Brezina (* 1967) je obsesivní chrlič písmen a obrazů do řady českých médií (Reflex, Lidové noviny, Maxim, Týden, Outdoor, MF Dnes, TV Nova nebo Česká televize). Více než formálního vzdělání (Přf UK, FSV UK, FF UK) si cení gnozeologické funkce extrémních zážitků. Mrznul v Himálaji, umíral na žloutenku v malajské nemocnici, objel na kole Island, staral se o umírající bezdomovce v hospicu Matky Terezy v Kalkatě a na Srí Lance přešel bojové linie k Tamilským tygrům. S manželkou Ivou napsal prvního českého průvodce pro pozemní cestu do Indie a pořídil si dvě děti.

Filtrovat produkty

Filtrování

Vymazat filtry

Zobrazen jediný výsledek

Zobrazen jediný výsledek

Podpora & řešení problémů

Máte problém? Nejste spokojeni se zásilkou? Něčemu nerozumíte? Naše knihy vás nebaví? Našli jste chybu?

Klikněte na červenou bublinu „chat“ v pravém dolním rohu této stránky, vyberte možnost „Mám dotaz nebo doporučení“ a napište nám prosím do chatu váš dotaz. Pokud nejsme zrovna online, odpověď vám přijde do e-mailu. Jestliže ikonu chatu nevidíte, zkontrolujte prosím doplňky prohlížeče (např. adblock).

Čekáme na vaše připomínky a rádi je rychle vyřešíme!

Věstník

Zdaleka nejlepší způsob, jak se dozvědět o tématech a knihách, které by vás měly zajímat, je registrace k odběru našeho věstníku. Rozesíláme jej nejvýše 12x do roka.

Chcete vědět, až kniha vyjde?